Hudba na svatebním obřadu

Chtěli byste živou hudbu na svatebním obřadu? Není nic jednoduššího, než se nám ozvat přes kontaktní formulář a na online schůzce spolu probereme Vaše představy. S hudebním doprovodem na svatebních obřadech máme bohaté zkušenosti a spolupracujeme s řadou hudebníků, kteří jinak nejsou v našich standardních sestavách (violoncello, housle, harfa a další). Společně jsme schopni Vám nabídnout prakticky jakékoliv hudební uskupení Vás napadne – včetně třeba dívčího acapella tria.
Písně k obřadu si můžete vybrat buď z našeho ověřeného repertoáru a nebo se rádi naučíme nějakou písničku dle Vašich představ a zaranžujeme ji pro příslušné obsazení.

V každém případě se ale můžete spolehnout na profesionální výkon a hudebníky, kteří se naprosto adekvátně přizpůsobí dané situaci a timingu svatebního obřad a vaše cesta uličkou tak bude jako z pohádky. Samozřejmostí je osobní schůzka, kde všechny vaše představy probereme a zároveň si domluvíme, jak citlivě technicky zabezpečit ozvučení svatebního obřadu.