Kdo jsme?

V The Cover Band si ceníme kontinuity a soudržnosti našeho týmu. Na rozdíl od mnohých jiných kapel se můžeme pochlubit stálým obsazením, což nám umožňuje udržovat konzistentně vysokou kvalitu našich vystoupení. Každý z nás, od pianisty přes zpěvačku až po našeho saxofonistu, přináší do kapely nejen vynikající hudební dovednosti, ale i osobnost s jedinečným příběhem. Tato stálost a vzájemná znalost nám umožňují jít do hloubky naší hudební spolupráce, což se odráží ve výjimečné kvalitě a emocionální hloubce našich vystoupení.

Díky našemu stabilnímu obsazení jsme schopni zajistit zákazníkovi přesně takový program, jaký si objedná, s garancí, že každá nota a každý tón zazní právě tak, jak má. Přidejte se k nám a zažijte, jak naše unikátní kombinace talentů, osobností a stabilního obsazení vytváří nezapomenutelné momenty plné radosti a emocí.

Zuzana Vlčeková

Zpěv, perkuse

Zuzana Vlčeková, rodačka ze středoslovenského města Prievidza, si svou cestou do Prahy vybudovala pozoruhodnou kariéru. Své umění a vášeň pro hudbu přenesla do srdce Čech, kde se stala nezapomenutelnou součástí hudební scény. Zuzana je známá svým jedinečným mezzosopránem, který osloví každého posluchače. Její hlas má neobyčejnou schopnost dotknout se srdcí lidí a přenést je do světa emocí a hudebních zážitků. Zuzana má široký hudební vkus, který zahrnuje obdiv k legendám jako Michael Jackson, Ella Fitzgerald, Queen a Bruno Mars, odrážející se ve všestrannosti jejích výkonů. Její laskavost, mírná povaha a mimořádný talent ji činí nejen vynikající zpěvačkou, ale také milovanou osobností na scéně.

Josef Pepson Snětivý

Saxofony, vokály

Pepson vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale jeho celoživotní vášní je hudba, které se věnuje coby saxofonista, klávesista, zpěvák, skladatel a textař – v současnosti zejména sólově s pořadem Saxy Night. Natočil několik desek se skupinami nejrůznějších žánrů; album Půlnoční vzkaz (2017) je jeho první sólové…
…jenže bez kapely to prostě není ono, a tak je už druhou sezonu nadšeným členem Cover Bandu. Jedině s námi dokáže zapomenout na všechno ostatní, co dělá: píše, edituje a vydává knihy vlastní i jiných autorů (je majitelem Nakladatelství ČAS), učí angličtinu, systematicky mapuje české památky, noří se do hlubin naší historie a usilovným sportem předstírá mládí…
Skutečně mladý se cítí se spoluhráči naší kapely – nejen díky muzice, ale i díky faktu, že jsou o generaci mladší než on. Oni jsou ale hodní a nedávají mu to sežrat – a on jim za to nedává na odiv „životní moudrost“… kterou má stejně jen z těch svých knih.
Více na www.pepson.cz a v medailonu autora na www.nakladatelstvicas.cz

Štěpán Lohnickij

Klávesy, vokály

Štěpán, kapelník skupiny The Cover Band, je nejen talentovaným hudebníkem, ale také středobodem, který drží kapelu pohromadě jak po hudební, tak po organizační stránce. Jeho zkušenosti a schopnosti přesahují běžné působení za klávesami a vokály; Štěpán je také zodpovědný za technické zajištění a bezproblémový průběh koncertů, což zahrnuje vše od zvuku po světelné efekty. Jeho široký záběr zájmů, který sahá od jachtingu a rybolovu po lyžování a technologie, přináší do kapely dynamiku a inovativní přístupy.

Vedle své role v The Cover Band se Štěpán věnuje i dalším hudebním projektům, včetně účinkování ve funkové kapele Sly Rabbits, kde se může plně soustředit na svou vášeň pro hraní na klávesy. Jeho schopnost zvládat několik aktivit zároveň a přesto si zachovat vysokou úroveň profesionality ve všem, co dělá, je obdivuhodná. Štěpánova vášeň pro hudbu a techniku je klíčová pro úspěch a popularitu The Cover Band, a jeho multifunkční přínos je neocenitelným majetkem kapely.

David Vostrý

Bicí, vokály, produkce

David Vostrý, zakladatel D# Productions, je ve světě hudby všestrannou osobností. Jako hudební producent, zpěvák, multiinstrumentalista a pedagog přináší do Cover Bandu nejen pevný rytmus, ale i cenné zkušenosti z hudebního průmyslu. Jeho spolupráce s českými i zahraničními umělci, jako jsou Noid, Eva Burešová nebo Dasha, kapelu obohacuje o rozmanité hudební styly a profesionalitu.

Davidova klíčová role se projevuje v přípravě „backing tracků“ a v aranžování skladeb, což zajišťuje, že vystoupení Cover Bandu nejsou jen profesionálně odehraná, ale i dokonale producentsky připravená. Jeho schopnost přenášet studiovou kvalitu do živých vystoupení zvedá celkovou úroveň produkce a pomáhá definovat unikátní zvuk kapely.