Kdo jsme?

Zuzana Vlčeková

Zuzka pochází ze středoslovenského města Prievidza. Do Prahy se dostala s předchozí vlnou ekonomické migrace a je klasickým příkladem importu z východu. I přesto, že soustavně bere práci českým zpěvačkám a v Praze již zapustila své kořeny velice hluboko, často od ní uslyšíte, že „Toto“ mají v Prievidzi také, ALE TISÍCKRÁT LEPŠÍ! I přes svou nadměrnou národní hrdost je to ale osoba nesmírně laskavá, mírné povahy a především majitelka neuvěřitelně znějícího mezzosopránu. Srovnatelnou pěnici s takovouto muzikálností a hlasivkami, byste u nás těžko pohledali. Zbožňuje Michaela Jacksona, Ellu Fitzgerald, Ellu Fečovou, Queen, Bruna Marse a další interprety nejrůznějších žánrů.

Josef Pepson Snětivý

Pepson vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale jeho celoživotní vášní je hudba, které se věnuje coby saxofonista, klávesista, zpěvák, skladatel a textař – v současnosti zejména sólově s pořadem Saxy Night. Natočil několik desek se skupinami nejrůznějších žánrů; album Půlnoční vzkaz (2017) je jeho první sólové…
…jenže bez kapely to prostě není ono, a tak je už druhou sezonu nadšeným členem Cover Bandu. Jedině s námi dokáže zapomenout na všechno ostatní, co dělá: píše, edituje a vydává knihy vlastní i jiných autorů (je majitelem Nakladatelství ČAS), učí angličtinu, systematicky mapuje české památky, noří se do hlubin naší historie a usilovným sportem předstírá mládí…
Skutečně mladý se cítí se spoluhráči naší kapely – nejen díky muzice, ale i díky faktu, že jsou o generaci mladší než on. Oni jsou ale hodní a nedávají mu to sežrat – a on jim za to nedává na odiv „životní moudrost“… kterou má stejně jen z těch svých knih.
Více na www.pepson.cz a v medailonu autora na www.nakladatelstvicas.cz

Štěpán Lohnickij

Ředitel všehomíru a muž, co má klíče od všech dveří. Všude byl, všechno slyšel a zažil to už dvakrát. Takže kapelník…
Panelákové dítě se soustavným problémem soustředit se jen na jednu konkrétní věc. Štěpán se kromě hudby věnuje naplno ještě dalším asi dvaceti odvětvím a koníčkům. Kromě pianisty je třeba vášnivým jachtařem, rybářem, cyklistou, zythologem (také jsme si to museli vygooglit), chovatelem plazů, lyžařem a miluje všechny ty internety, aplikace a počítače. Dělá všechno, v ničem z toho není nejlepší, ale všechno ho to hrozně baví.

Kapela Cover Band není jediná formace, ve které ho můžete slyšet. Vystupuje ještě s pražskou funkovou kapelou Sly Rabbits, kde ho, narozdíl od CB, baví být „jen“ klávesákem a nemuset nikoho ředitelovat.

Václav Tomšík

Vašek, jako nejmladší člen kapely, je logicky miláčkem fanynek. Zároveň ho to ale staví do středu všech kapelních joků a narážek. Je to však silný mladý muž, zocelen tvrdými podmínkami v zemědělství, který je zvyklý na ledasco. Příkladem takové zkušenosti je třeba jeho aktivní spolupráce se zemědělským družstvem v Počátkách.

Václav za svůj osobní životní úspěch považuje vytvoření usměrňovače z vyřazených diod a trafa TR3, kdy diody pospojoval v tzv. Winstonův můstek, který připojil na sekundární cívku trafa TR3. Pak už pouze přivedl napětí 230V na primární vinutí trafa TR3 a usměrňovač byl dokončen. 

Pokud nehraje na bicí ani neobdělává své statky, tak se věnuje koukání do stropu na závodní úrovni.